NEMDEN SUDAN ASİTTEN KORUYAN SIVI ELEKTRİK YALITIM SPREYİ - 150ML

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

SUPER NANO ELECTRİC PROFESSIONAL, ENDÜSTRİYEL ELEKTRİKLİ EKİPMANLARIN YALITIMI VE NEME KARŞI PROFESYONEL BİR ALET İÇİN KORUYUCU ÇOK FONKSİYONLU BİR KAPLAMADIR. YENİLİKÇİ ÜRÜN, KİRDEN ARINDIRIR, NEMİN YERİNİ ALIR VE YÜZEYDE KORUYUCU BİR YALITIM TABAKASI OLUŞTURUR. AJAN KOROZYON OLUŞUMUNU ÖNLER, OKSİDASYON VE EKİPMANIN ELEKTRİK İLETKENLİĞİNİ ARTIRIR. ÜRÜN, YÜZEY AKIMININ SIZMASINI ÖNLER. EN AZ 6 AY BOYUNCA GÜVENİLİR ÇOK KADEMELİ KORUMA SAĞLAR. ENDÜSTRİYEL EKİPMANIN ELEKTRİK PARÇALARININ ÖMRÜNÜ ÖNEMLİ ÖLÇÜDE UZATIR. ZAMANDAN, PARADAN TASARRUF SAĞLAR VE HASARI ÖNLER.

ÖZELLİKLER:SUPER NANO ELECTRİC PROFESSIONAL'DE BULUNAN NANOPARTİKÜLLER, YÜZEY YAPISINA NÜFUZ EDER, NEMİN YERİNE GEÇEREK OKSİDASYONU GİDERİR, HER TÜRLÜ NEME KARŞI DAYANIKLI BİR KORUMA SAĞLAR. ÜRÜN, YALITIM DİRENCİNİ ANINDA GERİ KAZANDIRIR VE AKIMIN İLETKENLİĞİNİ BÜYÜK ÖLÇÜDE ARTIRIR. ÜRÜN ULAŞILMASI ZOR YERLERE NÜFUZ EDER VE ISLAK YÜZEYLERE UYGULANABİLİR. KAPLAMA ESNEKLİĞİNİ UZUN SÜRE KORUR VE TÜM MALZEMELER İÇİN ZARARSIZDIR.

UYGULAMA ALANLARI:ELEKTRİK EKİPMANLARINI KORUMAK İÇİN KULLANILIR: TERMİNALLER, ADAPTÖRLER, ELEKTRİK KONTAKLARI, JENERATÖRLER, YÜKSEK VOLTAJLI KABLOLAR, ATEŞLEME BOBİNLERİ, AKÜ TERMİNALLERİ, IŞIKLAR, VB. SUPER NANO ELECTRİC PROFESSIONAL, İŞİN ÖLÇEĞİNDEN BAĞIMSIZ OLARAK HERHANGİ BİR ENDÜSTRİDE KULLANILABİLİR. MADENCİLİK, ENERJİ, MÜHENDİSLİK, TARIM, HAVACILIK, NAKLİYE, GEMİ İNŞA VE ONARIM, ULAŞIM, DEMİRYOLU SİSTEMLERİ, KAMU HİZMETLERİ, OTOMOTİV VE ONARIM, VB. 

AVANTAJLARI:

  • KİR, GRES, KİMYASAL REAKTİFLER, YÜZEY PASI VE OKSİDASYONDAN TEMİZLER.
  • NEMLİ BİR YÜZEYE BİLE UYGULANABİLİR.
  • UZUN SÜRE NEM, KOROZYON VE OKSİTLENMEYE KARŞI KORUMA SAĞLAR.
  • YALITIM DİRENCİNİ ANINDA VE BİRKAÇ KAT ARTIRIR.
  • EKİPMANIN SERVİS ÖMRÜNÜ BİRKAÇ KEZ UZATIR.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...