Elektronik Cihazlarınızı Sıvı Temasına Karşı Koruyun

Tarih: 16.10.2020 23:17
Elektronik Cihazlarınızı Sıvı Temasına Karşı Koruyun
Nano protect electronics ile Telefon, tablet, laptop gibi tüm elektronik cihazlarınızı sıvı temasına karşı koruyun.

KOROZYONA KARŞI UZUN ÖMÜRLÜ KORUMA SPREYİ - ANTIRUST PAS SÖKÜCÜ
AMAÇ: 
Super Nano Antirust PROFESSIONAL, endüstriyel ve profesyonel ekipmanların metal yüzeylerini korozyona karşı çok kademeli koruma sağlayan benzersiz ve çok fonksiyonlu bir kaplamadır. Kirleri tamamen temizler ve her türlü nemi (nem, nem, sis, yağmur, asit yağmuru, klorlu su, tuzlu su) yok eder. Korozyonu önler ve durdurur. Güçlü yapışma özelliğine sahiptir ve ulaşılması zor yerlere nüfuz eder.

ÖZELLİKLER: Super Nano Antirust PROFESSIONAL'ı oluşturan nanoparçacıklar, nemi, kiri, eski yağı ve yüzey oksidasyonunu yerine geçer ve korozyonu durdurur ve kirli görüntüyü giderir. Ürün özelliklerini -60 ° C'den + 250 ° C aralığında kaybetmez. Tüm malzemeler için zararsızdır ve ulaşılması zor yerlere nüfuz eder. Ürün ıslak yüzeylere uygulanabilir. Uzun süre elastikiyetini koruyarak kurumaz.

UYGULAMA ALANLARI: Metal yüzeyler, dişli eklemler, cıvatalar, vida somunları, kablolar, kilitler, metal donanımlar, vb.ELEKTRİK İZOLASYON SPREYİ - NEMDEN SUDAN ASİTTEN KORUYAN SIVI ELEKTRİK YALITIM SPREYİ
AMAÇ: 
Super Nano Electric PROFESSIONAL, endüstriyel elektrikli ekipmanların yalıtımı ve neme karşı profesyonel bir alet için koruyucu çok fonksiyonlu bir kaplamadır. Yenilikçi ürün, kirden arındırır, nemin yerini alır ve yüzeyde koruyucu bir yalıtım tabakası oluşturur. Ajan korozyon oluşumunu önler, oksidasyon ve ekipmanın elektrik iletkenliğini artırır. Ürün, yüzey akımının sızmasını önler. En az 1 yıl boyunca güvenilir çok kademeli koruma sağlar. Endüstriyel ekipmanın elektrik parçalarının ömrünü önemli ölçüde uzatır. Zamandan, paradan tasarruf sağlar ve hasarı önler.

ÖZELLİKLER: Super Nano Electric PROFESSIONAL'de bulunan nanopartiküller, yüzey yapısına nüfuz eder, nemin yerine geçerek oksidasyonu giderir, her türlü neme karşı dayanıklı bir koruma sağlar. Ürün, yalıtım direncini anında geri kazandırır ve akımın iletkenliğini büyük ölçüde artırır. Ürün ulaşılması zor yerlere nüfuz eder ve ıslak yüzeylere uygulanabilir. Kaplama esnekliğini uzun süre korur ve tüm malzemeler için zararsızdır.

UYGULAMA ALANLARI: Elektrik ekipmanlarını korumak için kullanılır: terminaller, adaptörler, elektrik kontakları, jeneratörler, yüksek voltajlı kablolar, ateşleme bobinleri, akü terminalleri, ışıklar, vb. Super Nano Electric PROFESSIONAL, işin ölçeğinden bağımsız olarak herhangi bir endüstride kullanılabilir. Madencilik, enerji, mühendislik, tarım, havacılık, nakliye, gemi inşa ve onarım, ulaşım, demiryolu sistemleri, kamu hizmetleri, otomotiv ve onarım, vb.GREASER YAĞLAYICI SPREY
AMAÇ: 
Super Nano PROFESSIONAL, yeni jenerasyonun benzersiz çok fonksiyonlu nano ölçekli yağlamasıdır. Endüstri teçhizatının birimlerinin ve mekanizmalarının gıcırtı, bozulma ve pastan işlenmesi ve çok seviyeli korunması için tasarlanmıştır. Bütün hareketli parçalar için kullanılması tavsiye edilir. Gıcırdama ve aşınmaya karşı korumayı en az 1 yıl garantilemektedir. Yenilikçi yağlama formülü, hareketli parçaların ömrünü önemli ölçüde uzatır ve ekipmanın her koşulda çalışmasını sağlar. 

ÖZELLİKLER: Super Nano PROFESSIONAL'in nanopartikülleri yüzey yapısına nüfuz eder, nemin yerini alır, gıcırdamayı ortadan kaldırarak sürtünmeyi ve aşınmayı azaltan bir kaplama oluşturur. Ürün özelliklerini -60 ° C ile + 250 ° C arasında bir sıcaklıkta kaybetmez. Tüm malzemeler için zararsızdır ve ulaşılması zor yerlere nüfuz eder. Ürün nemli yüzeylere uygulanabilir. Esnekliğini uzun süre korur.

UYGULAMA ALANLARI: Zincirler, dişli bağlantılar, menteşeler, cıvatalar, vida somunları, fren kabloları, kilitler, endüstriyel ve profesyonel ekipmanlar, vb.

Yükleniyor...